ברוכים הבאים!

ראוטרים סלולרים

ראוטר סלולרי או בשמו העברי מודם סלולרי הוא ראוטר המאפשר גלישה ברשת האינטרנט באמצעות הכנסת כרטיס סים עם גלישה סלולרית לתוך הראוטר. באמצעותו ניתן לגלוש ללא צורך בתשתית של בזק או ספק תשתית אחר בכל מקום בארץ ובעולם.השימוש בראוטר הסלולרי מתאים במיוחד למקומות שאין בהם תשתית פיזית של ספק תשתית או במקומות שאין שום אפשרות להתקין תשתית כזו.מתאים במיוחד לטיולים או לאנשי עסקים שזקוקים לאינטרנט זמין כאשר הם נמצאים בדרכים.ראוטרים סלולריים מתחלקים לשני סוגים עיקריים: האחד הנקרא גם נטסטיק מתחבר ישירות לכל מחשב או טאבלט בעלי חיבור USB והסוג השני הוא ראוטרים סלולריים אלחוטיים שהחיבור שלהם נעשה באמצעות תקשורת WIFI מה שמאפשר לכל התקן עם יכולת חיבור וויי.פיי אלחוטית לגלוש באמצעות המודם האלחוטי. חלוקה נוספת שניתן לאפיין בה את סוגי הראוטרים השונים היא דור הגלישה שהמודמים תומכים בה.עד היום עיקר המודמים סלולריים היו תומכים בדור 3 אבל בעקבות פריסה של אנטנות דור 4 ניתן היום להשיג ראוטרים סלולריים דור 4 המאפשרים גלישה מהירה ביותר.

טבלה רשימה

Set Descending Direction

6 פריט(ים)

 1. ראוטר סלולרי בחיבור USB - HUAWEI- E169G
  250.00 ₪
  ניתן להשתמש במודם זה בחיבור USB באמצעות כל רשת סלולרית בעולם והוא יאפשר לך להתחבר לרשת האינטרנט ע"י הכנסת כרטיס סים עם גלישה סלולרית לתוך הראוטר. למשל אם לאייפון שלך יש כרטיס סים עם גלישה סלולרית אתה פשוט יכול להשתמש בכרטיס הזה. אך כמובן שהראוטר אינו מוגבל לשימוש בכרטיס של אייפון - על-מנת להפעיל את המכשיר אפשר לעשות שימוש בכל כרטיס סים התומך בדור 3 שכיום כל חברה סלולרית בישראל מספקת כרטיסי סים מהסוג הנדרש להפעלת הראוטר. זה פשוט בדיוק כפי שזה נשמע - רק להכניס כרטיס סים למכשיר,לחבר אותו למחשב הנייד ואתה יכול להיות מחובר אלחוטית לרשת האינטרנט לא משנה איפה אתה נמצא. פרטים נוספים..
 2. ראוטר סלולרי בחיבור USB - HUAWEI- e3372
  390.00 ₪
  מודם סלולרי אלחוטי המופעל באמצעות כרטיס סים עם גלישה סלולרית בחיבור USB פרטים נוספים..
 3. ראוטר סלולרי אלחוטי דור 3 - HUAWEI-3G
  460.00 ₪
  נתב סלולרי אלחוטי המופעל באמצעות כרטיס סים עם גלישה סלולרית דגם זה הוא הראוטר הסלולרי הקטן בעולם והוא קטן מספיק בשביל להחזיקו בצורה נוחה בכף היד . למכשיר עצוב אלגנטי עם תפעול פשוט של כפתור אחד שעל-ידי לחיצה קטנה מיצר לך גישה לאינטרנט. רק ללחוץ ולגלוש. עם דגם זה ניתן לגלוש באינטרנט מהר יותר.לחכות פחות זמן להורדות והעלאות של תוכן כמו מוזיקה,סרטנים וכל תוכן אהוב אחר. עם האפליקציה הייעודית של הראוטר ניתן לנהל מספר משתמשים בבת אחת בקלות רבה. ניתן לכבות ולהדליק מרחוק את היכולת האלחוטית, לבדוק מצב סוללה, לבדוק את איכות הסיגנל, ולקרוא הודעות. ניתן להתחבר יחד עם המשפחה והחברים. הראוטר מאפשר התחברות של עד 10 משתמשים במקביל העושים שימוש במחשבים נייחים,מחשבים ניידים,טאבלטים וטלפונים ניידים. פרטים נוספים..
 4. ראוטר סלולרי אלחוטי דור 4 - HUAWEI- 4G
  550.00 ₪
  ראוטר סלולרי אלחוטי המופעל באמצעות כרטיס סים עם גלישה סלולרית תומך בדור 4 חזק ומהיר כולל סוללה פנימית נטענת כולל אפשרות לחיבור לחשמל פרטים נוספים..
 5. ראוטר סלולרי אלחוטי דור 3 - HUAWEI
  450.00 ₪
  נתב אלחוטי הפועל באמצעות כרטיס סים 3G פועל באמצעות סוללה פנימית או בחיבור קבוע לחשמל פרטים נוספים..
 6. ראוטר סלולרי עם תמיכה בדור 4 - HUAWEI - 4G
  560.00 ₪
  מודם אלחוטי סלולרי העובד באמצעות כרטיס סים עם גלישה סלולרית בגלישה מהירה של דור 4 יכול לעבוד גם עם כרטיסים דור 3 כולל סוללה פנימית נטענת למספר שעות יכול לעבוד ללא מגבלה כאשר מחברים לחשמל פרטים נוספים..

טבלה רשימה

Set Descending Direction

6 פריט(ים)