ברוכים הבאים!

ראש מקלחת עם נורות לדים

תמונות נוספות

ראש מקלחת עם נורות לדים
129.00 ₪

זמינות: במלאי

גאדג'טים מגיעים לכל פינה בבית, ועכשיו גם לחדר האמבטיה: ראש מקלחת בעל תאורה פנימית, ש"צובע" את המים באור עז ובצבעים שונים בהתאם לטמפרטורה שלהם, והמדהים מכל – בלי שום סוללה או חיבור לחשמל!

את הפלא הזה חייבים לראות כדי להאמין. במבט ראשון נראה שמדובר בראש מקלחת רגיל, בעל עיצוב פשוט ונעים לעין, אך ברגע שמבריגים אותו בעזרת החיבור הסטנדרטי אל צינור המים ופותחים את הברז, מתגלה הקסם: נוריות LED צבעוניות וחזקות נדלקות בתוך ראש המקלחת, וסילוני המים הרבים שיוצאים ממנו נצבעים גם הם ומאירים. ולא מדובר בסתם נורות צבעוניות – גוון ההארה של ראש המקלחת תלוי בטמפרטורת המים! לא תצטרכו יותר לשלוח יד לתוך זרם מקפיא או רותח כדי לגלות בדרך הקשה מתי אפשר להתרחץ: כאשר חום המים נמוך מ-32 מעלות צלסיוס, הם יוארו בצבע ירוק. כאשר הטמפרטורה תעלה ותהיה בין 32 ל-41 מעלות המים יוארו בכחול, ובין 42 ל-45 מעלות הם ייצבעו באדום. בנוסף, כאמצעי בטיחות, האור האדום יהבהב כאשר חום המים יעלה על 46 מעלות. קוד הצבע הקל לזכירה יחסוך הרבה מאד מצבים לא נעימים והוא שימושי וחשוב במיוחד עבור ילדים, קשישים וכל אדם אחר שעשוי להתקשות בתפעול המקלחת.

כמו שציינו, כל זה נעשה ללא סוללות. גם בהפסקת חשמל או כעבור שנים של שימוש, עדיין תוכלו להנות מהתאורה המקורית והמיוחדת הזו בכל פעם שתעשו מקלחת. את הזרם החשמלי הדרוש להפעלת הנורות החסכוניות מפיק ראש המקלחת המתוחכם מזרם המים החולפים דרכו. כך אתם יכולים להנות ממקלחת באווירה מרגיעה ואפילו רומנטית, וגם לחסוך בחשמל!

כמו שאתם יכולים להבין, מדובר במוצר שהוא גם שימושי, גם פשוט וחסכוני וגם מרשים. זו הסיבה לכך שהוא נרשם כפטנט, וזה אומר שאתם מקבלים כאן את המוצר המקורי והאיכותי ביותר. זו ההזדמנות שלכם להוסיף עוד קצת צבע לחיים ולהעשיר את חדר האמבטיה או המקלחת בגאדג'ט טכנולוגי ובטיחותי שעושה שמח בעיניים!
תיאור

פרטים

*אינו פוגע באיכות המים * מוצר דקורטיבי ורומנטי * משדרג לך את המקלחת * אמצעי בטיחות וזהירות לילדים * תאורת המוצר,מופקת ע"י זרם המים כך שאין מגע חשמל או סוללות! פטנט טבעי לחלוטין * יתרון בחסכון מים (שהאור כבוי במקלחת והברז דולף במעט,נגלה לך אור מהמקלחת) תכולת החבילה: ידית מחליפה צבעים הוראות הרכבה

 

תגיות המוצר

גולשים אחרים תייגו את המוצר הזה עם תגיות הבאות:

השתמש ברווחים על מנת להפריד בין התגיות. השתמש בגרשיים בודדות (') לביטוים.