ברוכים הבאים!

מקרן לילה בצורת צב בחיבור USB או סוללות

תמונות נוספות

מקרן לילה בצורת צב בחיבור USB או סוללות
169.00 ₪

זמינות: במלאי

בובת צב משמיע מנגינות ומקרין כוכבים
מחפשים צעצוע חינוכי לילד, אבל כזה שלא ירגיש חינוכי מדי? מתנה מיוחדת ושונה שלא רואים בכל יום? אנו שמחים להציג את הצב הכוכב, הידוע גם בשם "צב של חצות" – צב צעצוע חמוד שעוזר לילדים להירדם, על ידי כך שהוא מקרין כוכבים יפהפיים על התקרה והקירות!

איך זה עובד? עמוק בתוך השריון שלו, הצב הכוכב מצויד במקור אור בעל צבע נעים ומרגיע (ניתן להחליף בין כחול, ירוק וענבר), והאור הזה בוקע דרך החורים הקטנטנים שבשריון ומצייר את מפות הכוכבים ברחבי החדר החשוך. והמדהים מכל – המפות הללו מציגות קבוצות כוכבים אמיתיות! בעזרת הספרון המצורף תוכלו לזהות עם הילדים קבוצות כוכבים (קונסטלציות) מפורסמות כמו הדובה הקטנה והדובה הגדולה, אוריון, תאומים (ג'מיני) ועוד.
תיאור

פרטים

הצב יכול לשמש כבובת צעצוע ביום, ואילו בלילה אפשר להניח אותו ולהפעילו כך שיציג את הכוכבים. מומלץ לשים אותו על משטח ישר קרוב למרכז החדר, ואין בעיה של חשמל – הוא מופעל בשלוש סוללות AAA סטנדרטיות. הניחו לילד להביט במופע המרגיע והמקסים הזה ותוכלו גם אתם לישון בשקט, כי הצב מכבה את עצמו כעבור שלושת-רבעי שעה של פעילות. אתם יודעים מה? לא נגלה לאף אחד אם תשיגו צב כוכב שיעזור גם לכם המבוגרים להירדם בעזרת מופע האורות המהפנט שלו! הצב מיועד לגילאי שלוש ומעלה. הילד מתעניין באסטרונומיה? רוצים לתת לו טעימה ראשונה וקטנה מהיקום המופלא שאנו חיים בו? קנו לו או לה את הצב המתוק. כבונוס נוסף, השריון של הצב מאיר בעצמו בעדינות באור הרך שבא מבפנים, ויכול לשמש תחליף למנורת לילה עבור אותם ילדים שלא יכולים להירדם בלי שיהיה אור קטן בחדר. גודלו של הצב כ-30 על 19 על 10.5 סנטימטרים, והוא יכול להוות מתנה מקורית ונהדרת מההורים או מהסבים והסבתות לילדים בכלל, ולכאלה שמתקשים בהירדמות בפרט. הפכו את חדר הילדים לפלנטריום, והראו להם שכוכבים יש גם מחוץ לטלוויזיה – בעזרת הצב הכוכב כמובן.

 

תגיות המוצר

גולשים אחרים תייגו את המוצר הזה עם תגיות הבאות:

השתמש ברווחים על מנת להפריד בין התגיות. השתמש בגרשיים בודדות (') לביטוים.