ברוכים הבאים!

מצלמות אבטחה פנים

טבלה רשימה

Set Descending Direction

1-10 מתוך 11

דף:
 1. 1
 2. 2
 1. מיני מצלמת IP אלחוטית עם ראיית לילה לצפייה באמצעות הטלפון הסלולרי
  450.00 ₪
  מצלמת IP אלחוטית קטנת מימדים המאפשרת לצפות מכל מקום בעולם דרך המחשב או באמצעות הטלפון הסלולרי בשל מימדיה הקטנים ניתן גם להסליק את המצלמה במקומות נסתרים ולצפות בצורה דיסקרטית המצלמה כולל 21 נורות לד המאפשרות ראיית לילה ברורה גם בתנאי חושך מלאים ניתן לצפות דרך המחשב, האייפון ומכשירי אנדרואיד - את התוכנות לסלולרי ניתן להוריד חינם אז אם אתם דואגים לילדים, להורים המבוגרים ,ולמה שקורה בבית ובמשרד כאשר אתם נמצאים רחוק אז זוהי המצלמה בשבילכם ניתן לחבר את המצלמה בחיבור כבל לראוטר או לעשות בה שימוש אלחוטי בעזרת חיבור ל - WIFI (לחיבור אלחוטי יש צורך בראוטר אלחוטי) התקנה עצמית פשוטה פרטים נוספים..
 2. מצלמת אבטחה אלחוטית סלולרית 3G - 3G -C
  1,250.00 ₪
  כאשר יש לנו חשש שמשהו קורה בבית או במשרד שלנו ללא ידיעתנו הדרך הטובה ביותר להסיר חשש זה הוא להתקין מצלמות אבטחה מצלמות אבטחה הן אכן דרך טובה לעקוב אחרי התרחשויות הקורות שאנחנו לא בסביבה אך הן דורשות התקנה מסובכת וכן כרוכות בעלויות גבוהות של מתקיני מצלמות אבטחה נכון שמצלמות אבטחה IP יכולות לתת פתרונות זולים יותר מאשר התקנת מערכות אבטחה מורכבות ויקרות אך הן מותנות בקיומה של רשת אלחוטית בסביבה עניין שלא מתאפשר לעיתים קרובות למי שמחפש פתרון למצלמת אבטחה אלחוטית שאינה תלוייה בתנאים הסביבתיים - מצלמת אבטחה אלחוטית סלולרית היא הפתרון הנכון - מצלמת אבטחה אלחוטית סלולרית עובדת בכל מקום שבו ישנה קליטה סלולרית - מצלמת אבטחה אלחוטית סלולרית אינה דורשת התקנה מסובכת ויקרה של מתקין מקצועי אלא מאפשרת לכל אחד ללא ידע מוקדם להתקינה תוך דקות ספורות - מצלמת אבטחה אלחוטית סלולרית מאפשרת לצפות במתרחש מכל מקום בעולם באמצעות חיוג פשוט למספר כרטיס הסים המותקן במצלמה - מצלמת אבטחה אלחוטית סלולרית מאפשרת צפייה באמצעות כל טלפון סלולרי דור 3 המאפשר לנהל שיחות וידאו למעט אייפון פרטים נוספים..
 3. מערכת אבטחה אלחוטית עם DVR בחיבור למחשב - W166
  990.00 ₪
  מערכת אבטחה אלחוטית קומפקטית בחיבור USB למחשב מערכת אלחוטית דיגיטלית מתקדמת המאפשרת צפייה אלחוטית איכותית ללא ההפרעות התקנה עצמית פשוטה פרטים נוספים..
 4. מצלמת אבטחה חסינת מים עם ראיית לילה והקלטה עצמית
  599.00 ₪
  מצלמת אבטחה חיצונית שכל אחד יכול להרכיב לבד! מצלמת אבטחה עם ראיית לילה המקליטה על-גבי כרטיסי זכרון המצלמה חסינת מים וניתנת להצבה מחוץ למבנה כולל חיישן תנועה רק להכניס לשקע החשמל והמצלמה מצלמת ומקליטה תומכת בכרטיסי זכרון עד 32GB רזולציה 720P(1280x720) פרטים נוספים..
 5. מצלמת אבטחה עצמאית עם ראיית לילה והקלטה עצמית SAC429
  450.00 ₪
  הרבה פעמים אנחנו נפגשים עם מצב שאנחנו רוצים להתקין מצלמת אבטחה בבית או במשרד אבל אנחנו לא מעוניינים לשלם לבעל מקצוע על התקנה מסובכת ויקרה או שאנחנו מעוניינים להציב את מצלמת האבטחה לזמן קצר ואין הצדקה לשלם הרבה כסף. בדיוק לשם כך ניתן להשתמש במצלמת אבטחה עצמאית שמקליטה על כרטיס זיכרון וכל מה שהיא דורשת זה חיבור לחשמל או לסוללת גיבוי. מצלמת אבטחה שכל אחד יכול להתקין לבד! מצלמת אבטחה עם ראיית לילה המקליטה על-גבי כרטיסי זיכרון יכול דחיסה מעולה - עד שבוע הקלטה על כרטיס זיכרון רק להכניס לשקע החשמל והמצלמה מצלמת ומקליטה תומכת בכרטיסי זיכרון עד 32GB רזולוציית הקלטה: VGA (640 * 480) כולל חיישן תנועה הקלטה מחזורית - דורסת את החומר הישן כאשר נגמר המקום על כרטיס הזיכרון פרטים נוספים..
 6. מצלמת אבטחה נסתרת זעירה TC65
  240.00 ₪
  מצלמת אבטחה נסתרת זעירה חיישן: 1/4" CMOS רזולציה אופקית (מס’ קווי טלויזיה): 420 תנאי תאורה מינימלים: 0.2 lux רזולוציית צילום: PAL:512(H) X 582(V)NTSC:512(H) x 492(V) אורך מוקד (גודל עדשה): 2.4mm מתח: DC 12V 1000mA פרטים נוספים..
 7. מצלמת אבטחה נסתרת בגלאי עשן SDVR323
 8. מיני מערכת אבטחה אלחוטית הכוללת מיני מצלמה אלחוטית עם ראיית לילה - MW44
  350.00 ₪
  מיני מערכת אבטחה אלחוטית הכוללת מיני מצלמה אלחוטית עם ראיית לילה וחיבור לסוללה הערכה כוללת רסיבר (מקלט) אלחוטי הניתן לחבר לכל מסך ולצפות בשידור המצלמה ניתן לחבר את המצלמה לסוללה על-מנת לצפות לזמן קצר ולמקור חשמל לזמנים ארוכים התקנה פשוטה וקלה - אין צורך במתקין חיצוני חיישן: 1/3" OmnVision CMOS תנאי תאורה מינימלים: 3.0 Lux רזולוציית צילום: 628(H) x 582(V) 510(H) x 492(V) גודל מקלט: 42x35x53mm משקל: 120 g הערכה כוללת: 1 x 2.4G מצלמה אלחוטית 1 x רסיבר אלחוטי 1 x מחבר סוללה 1 x חיבור לשקע חשמל 1 x כבל חיבור למסך פרטים נוספים..
 9. מצלמת אבטחה כיפה עם ראיית לילה ו DVR פנימי
  499.00 ₪
  מצלמת אבטחה עם הקלטה עצמאית ע"ג כרטיס זכרון התקנה פשוטה ומהירה - רק לחבר לחשמל פרטים נוספים..
 10. מצלמת אבטחה אלחוטית סלולרית כולל ראיית לילה - CVC004
  1,650.00 ₪
  טכנולוגיית האינטרנט הביאה לנו את האפשרות לעשות שימוש במצלמות אלחוטיות בדרך פשוטה וקלה באמצעות חיבור מצלמות IP לראוטר הנמצא היום כמעט בכל בית אך לא פעם מתעורר הצורך לצפות בזמן אמת במקומות שאין בהם תשתית אינטרנט ואין כדאיות כלכלית להשקיע בתשתית בזו. מצלמה סלולרית זו באה לתת מענה לצורך זה ומאפשרת להיות בשליטה מלאה בכל זמן ומקום ע"י התקשרות למצלמה דרך טלפון נייד מדור 3 ומעלה ניתן להשתמש במצלמת האבטחה במגוון מקומות שונים כגון : בתים,חנויות,בתי ספר,מכוניות או כדי להיות במעקב צמוד אחר ילדים ומבוגרים בעלי מוגבלות. ניתנת לחיבור בכל מקום בו יש רשת סלולרית מסוג WCDMA המצלמה כולל נורות אינפרה המאפשרות צילום בתנאי תאורה קשים בחיבור לחשמל המצלמה עובדת ללא מגבלת זמן כוללת כניסה לכרטיס זיכרון עד 32GB - יכולת דחיסת וידאו חזקה במיוחד המאפשרת הקלטה עד שבוע על כרטיס זיכרון ניתן לעשות שימוש במצלמה באמצעות כל טלפון סלולרי המאפשר לבצע שיחות וידאו למעט אייפון פרטים נוספים..

טבלה רשימה

Set Descending Direction

1-10 מתוך 11

דף:
 1. 1
 2. 2