ברוכים הבאים!

דיפנדר C - מכשיר איתור ומעקב לוויני GPS וסלולרי לרכב

תמונות נוספות

דיפנדר C - מכשיר איתור ומעקב לוויני GPS וסלולרי לרכב
760.00 ₪

זמינות: במלאי

מקלט גי.פי.אס נעזר ב 24 לווינים כדי לאתר מקום של רכב . מערכת גי.פי.אס למעקב אחר רכב הינו מכשיר המאפשר לגלות את מיקומו של רכב , אדם , או כל חפץ אחר שהוא מחובר אליו במרווחי זמן הרצויים למבקש השירות .
מערכת העקיבה בזמן אמת אוספת את האינפורמציה ומעבירה אותה בזמן אמת דרך טלפון סלולארי או רשת לווינים .הדבר מאפשר להציג את מקום הרכב על מפה. כיצד זה עובד : מערכת העקיבה שולחת את מקום הגי.פי.אס בצורת מיסרונים ( ס.אמ.ס) . על ידי הצבת המידע על מפת דרכים המתאימה הנמצאת במחשב ,יש אפשרות לדעת היכן הרכב או האדם עומדים או נוסעים .
בעזרת מערכת העקיבה יש אפשרות לדעת להיכן ילדיך נמצאים , באיזה מהירות הם נוהגים ולאיזה מרחק נסעו . .
דוחות משטרה בארה"ב מלמדות שקרוב ל 90% מרכבים שניגנבו והיו מצוידים במערכת עקיבת גי.פי.אס מוחזרים לבעליהם .
השוק למערכות עקיבה בעזרת גי.פי.אס הינו אחד הגדלים במהירות מתוך השימושים הרבים שיש לגי.פי.אס . ישנם רמות תחכום שונות בציוד אולם לכולם משותף השימוש במקלט גי.פי.אס ותוכנה הממקמת את האינפורמציה על גבי מפה.
מערכות עקיבה אחר רכב בעזרת גי.פי.אס יכולות לשמש למטרות רבות ביניהם מעקב אחר גניבת רכב , מעקב אחר צי משאיות ,מעקב אחר נהגים צעירים ומהירות נסיעתם , מעקב אחרי אנשים מבוגרים , מעקב אחר בעל חיים ,או מעקב אחר בן זוג . .
תיאור

פרטים

זוהי אחת ממערכות ההגנה לרכב המתקדמות והטובות ביותר הקיימות בשוק כיום פונקציות עיקריות: - המכשיר שולח עפ"י דרישה מידע למחשב או לטלפון הסלולרי לגבי מיקומו,נקודות ציון של אורך ורוחב,מהירות וזמן את המידע אפשר לראות ע"ג מפה באינטרנט בכל עת בולדעת בכל רגע היכן נמצא הרכב שלך - גידור גאוגרפי: כאשר הרכב יוצא מתחום שהוגדר מראש נשלחת הודעת SMS למספרי הטלפון המורשים - המכשיר שולח התרעה כאשר הרכב מתחיל בתנועה. - המכשיר מתריע לגבי מהירות הרכב מעבר למהירות המותרת שנקבעה מראש. - ניתן לשלוח SMS למכשיר כדי לנתק את הדלק למנוע ואת החשמל למצבר. - אפשרות לפקח על תנועת הרכב בזמן אמת - רכישה חד-פעמית ושקט רב-פעמי -מצורפת ערכה להתקנה ברכב -12 חודשי אחריות אנחנו מספקים גם שירותי התקנה לרכב ! למכשירי מעקב ואיתור נוספים יש ללחוץ על הקישור הבא: http://www.defenders.co.il/tracking-devices.html זמן אספקה עד 4 ימי עסקים

תגיות המוצר

גולשים אחרים תייגו את המוצר הזה עם תגיות הבאות:

השתמש ברווחים על מנת להפריד בין התגיות. השתמש בגרשיים בודדות (') לביטוים.