ברוכים הבאים!

ינשוף-מד אלכוהול אישי מקצועי

תמונות נוספות

ינשוף-מד אלכוהול אישי מקצועי
199.00 ₪

זמינות: במלאי

אין מילים אחרות לתאר מתנה חשובה כל כך מאשר "מתנה מצילת חיים". המתנה הזו מתאימה לכל מי שיש לו ילד או ילדה שקיבלו רישיון נהיגה לא מזמן, או חיילים, ונוהגים לצאת ולבלות בסופי שבוע. 
מד האלכוהול הוא אולי הדבר שמפריד בין נהיגה בשכרות לבין נהיגה בטוחה – ואין ספק שמדובר בהמצאה נהדרת - שיכולה להציל חיים ! 
נהיגה ואלכוהול הם דברים מסוכנים. השילוב ביניהם יכול להיות קטלני, ואנו רואים זאת יום יום, בכבישי הארץ. על אף הניסיון לחנך את הדור הצעיר, לשמור עליו, ועל אף הניסיון לאכוף את החוק באמצעות שוטרי התנועה – המשימה היא קשה, קשה מאוד. יש סבורים שאין די בהסברה מונעת, בתשדירי רדיו וטלוויזיה ואף באמצעי ענישה כבדים. כל אלה נוסו, ולא הועילו יותר מדי. 
כנראה, שצריך לספק לצעירים של ימינו אמצעים שבהם יוכלו למנוע בעצמם את הנהיגה בשכרות, ומתוך הגיון זה נולדה מתנה מופלאה זו – מד אלכוהול, בצורת מחזיק מפתחות, המאפשר באמצעות נשיפה לתוכו, למדוד את אחוז האלכוהול בדם, ולדעת האם הוא מעל או מתחת לרמה המותרת.
כמובן, שאין זה תחליף להרגשה עצמה ולהבנה העצית האם האדם שיכור או לא, אך בהחלט מכשיר זה יכול למנוע אי נעימויות, במידה ונעצרים ע"י שוטר עם בדיקת ינשוף – הקבילה בבית משפט ! במידה ונמצאתם שיכורים יתר על המידה – הרישיון נשלל במקום, הרכב נגרר, והעמדה למשפט היא דבר בטוח.
כל זאת ניתן למניעה ע"י בדיקה עצמית של שכרות, רגע לפני שעולים על האוטו. במידה ושיכורים, מעבירים את אחריות הנהיגה למישהו אחר, ובמידה ואין מישהו כזה – ישנים שעה או שעתיים באוטו – וממשיכים. 

מודד את רמת האלכוהול בדם באמצעות נשיפה

מציג מידע מדויק על המסך

תגובה מהירה תוך שניות

מכשיר אידיאלי לשימוש אישי (אחרי שתיית אלכוהול ולפני נהיגה)

תיאור

פרטים

משלוח חינם - אספקה עד 4 ימי עסקים בדואר רשום

תגיות המוצר

גולשים אחרים תייגו את המוצר הזה עם תגיות הבאות:

השתמש ברווחים על מנת להפריד בין התגיות. השתמש בגרשיים בודדות (') לביטוים.