ברוכים הבאים!

אוזניה ניסתרת זעירה בתוך האוזן לחיבור לטלפון נייד,נגנים וטייפ מנהלים G66

תמונות נוספות

אוזניה ניסתרת זעירה בתוך האוזן לחיבור לטלפון נייד,נגנים וטייפ מנהלים G66
660.00 ₪

זמינות: במלאי

אוזניה ניסתרת זעירה בתוך האוזן לחיבור לטלפון סלולרי או לכל התקן שמע כגון נגן מוזיקה או טייפ מנהלים עם כניסה לאוזניות.


 האוזניה זעירה ביותר ונכנסת לתוך תעלת האוזן ואינה נראית לחלוטין מבחוץ. האוזניה מתחברת למכשיר טלפון סלולרי ומאפשרת ניהול שיחה רגילה. האוזניה פועלת עד 5 שעות ברציפות באמצעות 2 סוללות כפתור זעירות המסופקות בערכה. 


אוזניה באיכות שמע מצויינת ! - נמכרים בארץ דגמים עם איכות שמע ירודה שאינה מאפשרת תפעול ראוי


מהם השימושים השונים לאוזניה נסתרת?


רוב האנשים, במיוחד אלו שמעולם לא השתמשו באוזניה נסתרת, חושבים שמי שעושה בה שימוש הם רק תלמידים הצריכים לעבור בחינות. אבל זה לא נכון. ניתן לרתום את האוזניה הנסתרת גם לשימושים חשובים אחרים כמו אלה: 


אנשי עסקים: מיהו איש עסקים מצליח ? זהו אדם המצליח להרגיש בטוח מול קהל גדול. חשוב שאנשי עסקים מצליחים יציגו את רעיונותיהם באופן משכנע ועם בטחון עצמי. ועכשיו השאלה : האם אתם חושבים שאת כל היכולות הללו נתן להם הטבע? כמובן שלא. בעזרת האוזניה הנסתרת הם יכולים להיות משכנעים ולהרגיש בטוחים אם הם יעזרו באדם נוסף שיתמוך בהם "מאחורי הקלעים".


אנשי ציבור: היתרון העיקרי של איש ציבור הוא אמון מול קהל גדול. אם אתה איש ציבור ונמצא תמיד במרכז תשומת הלב של כולם אתה לא יכול להרשות לעצמך לעשות שום טעויות. אם אתה כאיש ציבור צריך לנאום מול קהל רב חשוב שתמיד תהיה בשיא הפוקוס שלך ולא תשכח דבר שיכול לפגום באמון ובכבוד שרוכשים לך. באמצעות האוזניה האלחוטית הנסתרת תוכל להיות בזמן הנאום בקשר קבוע עם העוזר שלך שידאג שלעולם לא תשכח את הדברים החשובים.


מאבטח: קשה מאוד כדי לשמור על המצב תחת שליטה. ישנם סודות מיוחדים אשר בשימוש השומרים המקצועיים. בעזרת האוזניה האלחוטית הנסתרת ניתן לקבל מידע על מה שקורה במקום אחר. אתה יכול לתת גם הוראות לעמיתים לעבודה. וכך , אתה יכול להתערבב עם הקהל הרחב ללא ידיעתו ולשמור על הכל תחת שליטה.


קצין משטרה: אתה יכול להשתמש באוזניה בכל מקרה חירום - היא לעולם לא תאכזב אותך. במהלך מבצע מיוחד, סיור ברחובות או בכל מצב אחר ניתן יכול לשמור על קשר עם עמיתים אחרים לעבודה או עם המוקד המרכזי וכל זאת ללא ידיעת הסובבים.


ראיון עבודה כאשר מחפשים עבודה ניתן גם כן להשתמש באוזניה הנסתרת. הרבה יותר קל לעבור כל ראיון עבודה ולקבל את העבודה אם במהלך ראיון העבודה תוכל להשתמש באדם נוסף אשר יוכל מרחוק להנחות אותך לגבי התשובות הנכונות במהלך ראיון העבודה


אלו הן כמה מקצועות שזקוקים לסיוע . אבל רשימה זו אינה מוגבלת. עכשיו אתה יודע את המפתח להצלחה. אז אל תבזבז את הזמן שלך כדי להשיג את המטרה שלך – ניתן לעשות שימוש באוזניה האלחוטית הנסתרת ולהגיע להישגים שלא אפשריים בלעדיה.


 


  


 

תיאור

פרטים

למה לקנות בדיפנדר ?

 

מקצועיות - חנות ציוד ריגול מקצועי ואיכותי מהגדולות והוותיקות בארץ

אבטחת מחיר - כל המוצרים מיובאים או מיוצרים על ידינו ללא פערי תיווך

דיסקרטיות - אנחנו מכבדים את פרטיות הקונים שלנו בכל דרך אפשרית

איכות - כל המוצרים עוברים בקרת איכות קפדנית

תמיכה - תמיכה טכנית מקצועית לפני ואחרי הרכישה

קנייה בטוחה - תשלום מאובטח ברמה הגבוהה ביותר

אחריות - אחריות מלאה לכל המוצרים

אספקה עד 4 ימי עסקים בדואר רשום איסוף עצמי - עוזיאל 38 רמת גן

תגיות המוצר

גולשים אחרים תייגו את המוצר הזה עם תגיות הבאות:

השתמש ברווחים על מנת להפריד בין התגיות. השתמש בגרשיים בודדות (') לביטוים.