ברוכים הבאים!

אביזרים לרכב

טבלה רשימה

Set Descending Direction

41-50 מתוך 53

 1. משבש וחוסם תדרים ג'י.פי.אס נייד עם אנטנה פנימית למניעת מעקבים
  0.00 ₪
  המכשיר היחידי שמשבש את כל תדרים של ג'י.פי.אס כולל תדרים L1 ו- L2. עוקבים אחריך כל מיני גורמים ואתה רוצה להפסיק את המעקב? המכשיר מבטל וחוסם כל שידור או קליטה של מכשירי ניווט הנמצא בטווח של עד 10 מטר ממנו. משבש תדרים ג'י.פי.אס L1 1500~1600Mhz ו- GPS L2 1200~1300Mh. סוללת ליתיום נטענת 800mAh. שנאי 220/110 V, 5V DC שנאי רכב שקע מצית. יעיל במיוחד בשיבוש טרקרים ואיתורנים למניהם. חוסמי תדרים אינם חוקיים לשימוש במדינת ישראל הן במקומות ציבוריים והן במקומות פרטיים אלא אם יציג הקונה אישור ממשרד התקשורת ! אחריות חוקית לשימוש במכשיר בחו"ל חל על המשתמש בלבד. יש לבדוק חוקיות לשימוש במקום ציבורי או פרטי במדינה בה יופעל. פרטים נוספים..
 2.  מראה דיבורית Bluetooth
  469.00 ₪
  קניתם רכב חדש? רוצים לתת מתנה מקורית? מראה ייחודית המשמשת גם כדיבורית אלחוטית בתקשורת בלוטות' ובעלת צג שיחה מזוהה מובנה תשדרג את רכבכם ותספק מענה בטיחותי והולם לכל הנהגים הרוצים להישאר זמינים גם במהלך הנסיעה. שואלים את עצמכם למה מראה דיבורית זו נחשבת מתנה מנצחת? קודם כל היא מספקת בטיחות בנהיגה שזה אחד הנושאים החשובים בנהיגה ובכך מבטיחה לכם שקט נפשי שיקירכם אינם "מתעסקים" עם כל מיני דיבוריות משונות ומסורבלות או במקרה הגרוע ביותר עונים בלי דיבורית בכלל... מה שגורם להם להוריד את העיניים מהכביש ולא להיות מרוכזים בנהיגה. אז אתם בטח שואלים מה כל כך מיוחד ושונה בדיבורית שלנו? הדיבורית הייחודית שלנו מבית Vitebo היא למעשה מראה לרכב המתלבשת על כל מראה קיימת ללא צורך בהתקנה מיוחדת. צג השיחה המזוהה וכפתורי השליטה ממוקמים על המראה כך שגם בזמן שאתם עונים לשיחה, בודקים מי מתקשר או מבצעים כל פעולה אחרת, מבטכם אינו מוסט מהכביש ותמיד העיניים מסתכלות על כיוון הנסיעה, בדיוק כפי שמסתכלים על המראה במהלך הנסיעה. איך מנהלים שיחה באמצעות המראה דיבורית? פשוט מאוד: ניתן להשתמש ברמקולים המובנים במראה דיבורית או באמצעות מערכת השמע והרמקולים של הרכב המקבלים את הסאונד ממשדר ה - FM המובנה במראה (דורש כיוון של תדר מתאים ברדיו ברכב). רוצים לנהל שיחה פרטית מבלי שהנוסעים ברכה ישמעו? בצידה הימני של המראה תמצאו אוזנייה אלחוטית לניהול שיחה פרטית שרק אתם תוכלו לשמוע! סיימתם את השיחה? פשוט החזירו את האוזנייה למקומה! מה עוד אפשר לקבל? על איכות כבר דיברנו? מראה דיבורית זו מסופקת עם מערכת מתקדמת לסינון רעשי רקע הכוללת מעבד אותות דיגיטלי (DSP) המבטיח איכות שיחה גבוהה ביותר! על חיוג קולי שמעתם? הקריאו למראה את המספר שברצונכם לחייג והיא תחייג אותו עבורכם! כך שלא תצטרכו להוריד אפילו את הידיים מההגה! שיחה מזוהה מובנית במראה כבר ראיתם? בזמן קבלת שיחה תוכלו לראות את מספר המתקשר בתחתית המראה מבלי שתצטרכו להסיט את מבטכם מהכביש! בנוסף תוכלו לבצע דפדוף אחורה עד 20 שיחות אחרונות. מתנה נפלאה וממש חיונית לכל אלו המרבים לדבר בזמן הנהיגה! הבטיחו גם אתם את ביטחון יקירכם והנוסעים עימם בזמן הנהיגה עם הדיבורית מראה הבטיחותית שלנו. פרטים נוספים..
 3. זרוע לג'י.פי.אס
 4. דיבורית BLUETOOTH מקצועית לרכב כולל תפסן להגה
  399.00 ₪
  דגם: חדש ! דיבורית BLUETOOTH לרכב להתקנה פשוטה ומהירה כולל נגן MP3 מובנה וצג לזיהוי המתקשר -מוצר מומלץ לכל רכב- ניידות מושלמת מרכב לרכב ולמשרד ! פרטים נוספים..
 5. דיפנדר C - מכשיר איתור ומעקב לוויני GPS וסלולרי לרכב
  760.00 ₪
  מקלט גי.פי.אס נעזר ב 24 לווינים כדי לאתר מקום של רכב . מערכת גי.פי.אס למעקב אחר רכב הינו מכשיר המאפשר לגלות את מיקומו של רכב , אדם , או כל חפץ אחר שהוא מחובר אליו במרווחי זמן הרצויים למבקש השירות . מערכת העקיבה בזמן אמת אוספת את האינפורמציה ומעבירה אותה בזמן אמת דרך טלפון סלולארי או רשת לווינים .הדבר מאפשר להציג את מקום הרכב על מפה. כיצד זה עובד : מערכת העקיבה שולחת את מקום הגי.פי.אס בצורת מיסרונים ( ס.אמ.ס) . על ידי הצבת המידע על מפת דרכים המתאימה הנמצאת במחשב ,יש אפשרות לדעת היכן הרכב או האדם עומדים או נוסעים . בעזרת מערכת העקיבה יש אפשרות לדעת להיכן ילדיך נמצאים , באיזה מהירות הם נוהגים ולאיזה מרחק נסעו . . דוחות משטרה בארה"ב מלמדות שקרוב ל 90% מרכבים שניגנבו והיו מצוידים במערכת עקיבת גי.פי.אס מוחזרים לבעליהם . השוק למערכות עקיבה בעזרת גי.פי.אס הינו אחד הגדלים במהירות מתוך השימושים הרבים שיש לגי.פי.אס . ישנם רמות תחכום שונות בציוד אולם לכולם משותף השימוש במקלט גי.פי.אס ותוכנה הממקמת את האינפורמציה על גבי מפה. מערכות עקיבה אחר רכב בעזרת גי.פי.אס יכולות לשמש למטרות רבות ביניהם מעקב אחר גניבת רכב , מעקב אחר צי משאיות ,מעקב אחר נהגים צעירים ומהירות נסיעתם , מעקב אחרי אנשים מבוגרים , מעקב אחר בעל חיים ,או מעקב אחר בן זוג . . פרטים נוספים..
 6. מכשיר GPS קומפקטי לניווט וסימון נקודות ציון
  360.00 ₪
  מכשיר קומפקטי המופעל ע"י סוללה נטענת ומאפשר סימון בשטח של נקודות ציון וניווט חזרה אליהם תוך העזרות בחץ כיוון, מצפן ומד מרחק לנקודת היעד. המכשיר אידיאלי למטיילים בשטח שרוצים לחזור לנקודה התחלה או נקודה במסלול, לאיתור מקום חניית רכב ולאיתור והגעה לנקודות שסומנו מראש. ניתן לסמן עד יעדים / נקודות ציון. הצגת הוראות ליעד עם חץ דיגיטלי ומרחק ליעד. הצגת קואורדינטות GPS. אפשרות להכנסה ידנית של נקודות ציון / יעד. הצגת מצב קליטת הלווינים. הצגת מרחק ליעד בק"מ, מיילים או מיילים ימיים. הגדרות איזור זמן. הצגת תאריך ושעה. פרטים נוספים..
 7. מקלט GPS בלוטוס עם מערכת הקלטת נתונים
  690.00 ₪
  מקלט GPS אלחוטי המתקשר למחשבי כף יד וניידים באמצעות טכנולוגיית bluetooth. המקלט מכיל צ'יפ SiRF Star III ומצויד באוגר מידע (Data Logger). מכשיר GPS Logger למעקב ותעוד מסלול נסיעה\טיול\טיסה\שייט כל דגימה כוללת: זמן , מיקום, גובה, מהירות. תעוד מפורט למסלולי נסיעה, הליכה,רכיבה, טיסה ושייט. ניתן לראות כמה זמן חנתה המכונית ובאיזו כתובת, מסלול נסיעה מדויק, מהירות נסיעה מקסימאלית שנסעה, כמה ק"מ עברה, מהירות ממוצעת, מהירות בכל שניה וכל זה לגבי כל קטע נסיעה. פרטים נוספים..
 8. דיפנדר A - מכשיר מעקב ואיתור GPS לוויני וסלולרי
  850.00 ₪

  מכשיר מעקב דיפנדר A -  דגם משודרג 2018 - יותר קטן,יותר מדוייק ועם סוללה יעילה יותר

  כולל יכולת האזנה משופרת !

  מכשיר האיתור הקטן בעולם !

  האם הילדים שלכם בטוחים? חושדים בבן/בת זוג שלכם? איפה נמצא הרכב שלכם?

  אתם מסתכלים על מאתר ה -  ג'י פי אס החדש. מכשיר האיתור מאוד קל (17 גרם) ומאוד קטן (2X4 ס"מ) ויכול לשמש לאיתור הילדים/קשישים/חיות, מניעת גניבת רכב, מעקב אחרי מכוניות שכורות, ניהול של צי רכבים, מעקב סמוי ועוד. המכשיר עובד על רשת GSM/GPRS קיימת. האיתורן יכול לאתר או לעקוב אחרי כל דבר בעזרת אפליקציה וGOOGLE EARTH בחינם. חשוב לציין שזהו מאתר מקצועי ואיכותי ואסור להתבלבל עם מכשירים אחרים שדורשים שתירשמו ותשלמו דמי מנוי חודשיים כדי לאתר את המכשיר. המכשיר מסופק עם אפליקציה המאפשרת בדיקה רציפה של מיקום הרכב. כל מה שאתם צריכים זה כרטיס סים עם קצת גלישה ופה מסתיימת עלות האיתור. אז איך זה עובד? אתם מכניסים כרטיס סים לתוך יחידת האיתור. כל פעם שאתם נכנסים לאפליקציה תוכלו לראות בדיוק איפה האובייקט נמצא. אתם יכולים לבקש שהוא ישלח עידכונים אוטומטיים בהפרשי זמן שאתם מחליטים (מינימום 10 שניות) לדוגמא אתם יכולים להגדיר שכל מספר שניות ישלח לכם את מיקומו ויאפשר קבלת מסלול רציף על גבי המפה.

  הערה חשובה: בארץ ובעולם נמכרים מכשירים שונים אך הם אינם זהים ביכולות שלהם. להלן הפונקציות הקיימות במכשירי הדיפנדר ואינן קיימות במכשירים האחרים: - מעבד פנימי חזק מסוג ARM7 האפשר שליחת נתונים במהירות עד פי 6 - מודול GPS איכותי המספק נתוני מיקום מדוייקים יותר - חיישן זעזועים המאפשר התרעה בעת זעזוע המכשיר - שומר נתוני לווין כאשר נכנס למקום ללא קליטה לווינית - סוללה המספיקה לזמן כפול בין הטענות - חיישן תנועה המתריע כאשר המכשיר זז ממקומו

  עוד תכונות: • אם המכשיר נכנס לאזור שאין בו קליטה (תת קרקעי וכו') הוא ישלח לכם את נקודת הציון האחרונה שהייתה לפני שאיבד קליטה אוטומטית • מעקב אוטומטי: תוכלו להגדיר לו הפרשי זמן שהוא ישלח לכם נקודות ציון והוא ישלח אותם בהתאם להפרש זמן שהגדרתם (לדוגמא תוכלו להגדיר שכל דקה הוא ישלח לכם את מיקומו) • הוספה/הסרה של מספרים המורשים לתקשר עם המכשיר  . • Geo Fence - תוכלו להגדיר תחום מסויים שהמכשיר מורשה להיות בו, אם המכשיר יוצא מטווח הGeo Fence  • הגבלת מהירות: אתם יכולים להגדיר מהירות מקסימלית מותרת ואם המכשיר מזהה מהירות גבוהה יותר מהמותר הוא יודיע לכם בSMS. • המכשיר ישלח לכם הודעה אם הסוללה שלו חלשה תכונות טכניות: • צ'יפ ג'י פי אס: SIRF3 Channel: 20 • רגישות: 159dBm- • דיוק: 5 מטר טעינה דרך חשמל קיר • סוללת ליטיום נטענת 3.7V 400 mAH.

  3-4 ימי פעילות בטעינה יחידה

   

  הוראות הפעלה בעברית !

  פרטים נוספים..
 9. שלט דיגיטלי מחליף פרצופים לרכב כולל שלט רחוק
  289.00 ₪
  מוצר מדליק המאפשר להציג פרצופים עם מצבי רוח שונים ניתן לבחור בין 5 פרצופים שונים שליטה נוחה בעזרת שלט רחוק כולל מתקן חיבור לשמשה מתנה מצויינת לבעלי מכוניות פרטים נוספים..
 10. נגן MP4 לרכב עם משדר FM
  149.00 ₪
  מסך בגודל 1.8 אינץ מנגן קבצי MP3\MP4 כולל שלט תומך בכרטיסי זיכרון עד 2GB 7 מצבי אקולייזר 2GB זיכרון פנימי מובנה פרטים נוספים..

טבלה רשימה

Set Descending Direction

41-50 מתוך 53