ברוכים הבאים!

אביזרים לרכב

טבלה רשימה

Set Descending Direction

21-30 מתוך 53

 1. מצלמת רוורס אלחוטית לרכב משולבת מסך קדמי אלחוטי
  760.00 ₪
  מערכת זו מתאימה במיוחד למי שרוצה לשלב במכונית מצלמת רוורס עם מסך בעלויות נמוכות לא צריך להוציא אלפי שקלים על מערכת מולטימדיה לרכב בשביל לקבל את השקט הנפשי שנונת מצלמה אחורית ברכב המצלמה האלחוטית מאפשרת חיבור פשוט והתקנה מהירה וקלה פרטים נוספים..
 2. מסך למצלמה אחורית לרכב משולב במראה הכולל נגן מדיה
  560.00 ₪
  מראה לרכב הכוללת מסך בגודל 7 אינץ לחיבור למצלמה אחורית עם יכולת לנגן קבצי קול ווידאו מחליפה את המראה הקיימת משדרת וידאו באיכות גבוהה שתי יציאות וידאו - אחת לחיבור לצלמת רוורס והשנייה לחיבור נגן וידאו ניתן לחבר זיכרון נייד USB או כרטיס זכרון SD ולראות סרטים או לשמוע מוזיקה בזמן נסיעה לאחור המסך ידלק אוטומטית ויכבה בסיום הנסיעה לאחור צריכת חשמל נמוכה ניתן להפעיל ע"י לחצני מסך המגע או בעזרת השלט פרטים נוספים..
 3. מסך למצלמה אחורית לרכב משולב במראה
  360.00 ₪
  מראה לרכב הכוללת מסך בגודל 7 אינץ לחיבור למצלמה אחורית מחליפה את המראה הקיימת משדרת וידאו באיכות גבוהה שתי יציאות וידאו - אחת לחיבור לצלמת רוורס והשנייה לחיבור נגן וידאו בזמן נסיעה לאחור המסך ידלק אוטומטית ויכבה בסיום הנסיעה לאחור צריכת חשמל נמוכה ניתן להפעיל ע"י לחצני מסך המגע או בעזרת השלט פרטים נוספים..
 4. חיישני רוורס - חיישני נסיעה לאחור עם צג התראה המשולב במראה
  349.00 ₪
  חיישני רוורס לרכב. מתאים לכל סוגי הרכב. כולל זמזם וצג התרעה משולב במראה קל ופשוט להתקנה עצמית. צבע שחור. פרטים נוספים..
 5. חיישני רוורס - חיישני נסיעה לאחור עם צג התראה LCD
  249.00 ₪
  חיישני רוורס לרכב. מתאים לכל סוגי הרכב. כולל זמזם וצג התרעה LCD קל ופשוט להתקנה עצמית. צבע שחור. פרטים נוספים..
 6. דיבורית בלוטוס אלחוטית לקסדת אופנועים
  340.00 ₪
  חובה לכל רוכב דו גלגלי, מקטין את סכנת השימוש בטלפון סלולרי, בדיבור עם הנוסע מאחור, בתקשורת עם רוכב אחר שנוסע בסמוך, בשמיעת הוראות נווטן GPS. ההתקנה קלה ופשוטה של הדיבורית הופכת את הרכיבה בדו גלגלי לבטוחה ונעימה. פרטים נוספים..
 7. מצלמת וידאו לרכב עם מסך 2.5 אינץ
  249.00 ₪
  מצלמה חובה בכל רכב! חוסך הרבה מאד ריצות והסברים בעת הצורך. מצלמת רכב DVR, התקנה פשוטה ביותר של המצלמה לשמשת הרכב, פעולת ההקלטה פשוטה מאד, ללא כל צורך בהתקנה ובידע בתחום. חיבור פשוט מאד למחשב, בעת חיבור למחשב יפתח כונן נוסף ובתוכו כל ההקלטה – העתק וצפה. התקנה קלה ומהירה - בעזרת זרוע חזקה במיוחד המוצמדת לשמשת הרכב מקליט כל המתרחש מבעד לשמשת הרכב. מטרות: 1. ביטוח הרכב – בעת תאונה, כל התאונה מצולמת ומתועדת ברגע האמת, חוסך את כל הסבר מהלך התאונה ומונע מסירת גרסא שקרית של הרכב הפוגע בך – הכל מתועד. 2. הקלטה של הרכב מלפנים ו/או כל כיוון אליו מכוונת המצלמה, מקליט כל המתרחש בכביש. 3. הקלטה של תיעוד הנסיעה שלך, מוכיח במקרה הצורך כי נסעת כחוק. 4. מעקב אחר הנהיגה והנסיעה של נהג הרכב. מקליט באיכות גבוהה מאד מקליט כולל סאונד ותמונה בו זמנית בכל עת. כולל בתוכו סוללה פנינית נטענת, חיבור למצת הרכב. פרטים נוספים..
 8. תאורת לדים לגלגלים
  99.00 ₪
  כיסוי מואר לדים לשסתום כניסת האוויר בגלגל מתאים כמעט לכל סוגי הרכבים,אופנועים ואופניים מופעל כאשר הגלגל מסתובב פרטים נוספים..
 9. מצית לרכב מעוטרת אבני חן עם תאורה פנימית
 10. נגן MP3 לרכב כולל שלט
  69.00 ₪
  משדר FM אלחוטי לרכב עם צג ושלט 2G-לשימוש בכרטיסי SD/MMC ומוצרי USB המשדר תומך בכל תדרי FM רק לכוון לתחנה 87.7 ואתם מוכנים לשידור המשדר ישדר ואתם תשמעו את המוסיקה ברמקולים של הרכב ,כרטיסי SD/MMC,מוצרי USB נגני MP3 *משדר FM אלחוטי איכותי מבית GPT *חיבור סטנדרטי לכל נגן *קורא כרטיסי זיכרון SD/MMC ומוצרי USB *ניתן לנגן שירים ישירות מכרטיס זיכרון ומוצרי USB פרטים נוספים..

טבלה רשימה

Set Descending Direction

21-30 מתוך 53