ברוכים הבאים!

אביזרים לרכב

טבלה רשימה

Set Descending Direction

11-20 מתוך 53

 1. מצלמה נסתרת לרכב מוסלקת במדליון סמיילי
  290.00 ₪
  מצלמה חובה בכל רכב! חוסך הרבה מאד ריצות והסברים בעת הצורך. מצלמת רכב DVR, התקנה פשוטה ביותר של המצלמה לשמשת הרכב, פעולת ההקלטה פשוטה מאד, ללא כל צורך בהתקנה ובידע בתחום. חיבור פשוט מאד למחשב, בעת חיבור למחשב יפתח כונן נוסף ובתוכו כל ההקלטה – העתק וצפה. התקנה קלה ומהירה - בעזרת זרוע חזקה במיוחד המוצמדת לשמשת הרכב מקליט כל המתרחש מבעד לשמשת הרכב. מטרות: 1. ביטוח הרכב – בעת תאונה, כל התאונה מצולמת ומתועדת ברגע האמת, חוסך את כל הסבר מהלך התאונה ומונע מסירת גרסא שקרית של הרכב הפוגע בך – הכל מתועד. 2. הקלטה של הרכב מלפנים ו/או כל כיוון אליו מכוונת המצלמה, מקליט כל המתרחש בכביש. 3. הקלטה של תיעוד הנסיעה שלך, מוכיח במקרה הצורך כי נסעת כחוק. 4. מעקב אחר הנהיגה והנסיעה של נהג הרכב. 5..מישהו פוגע לך ברכב ואתה לא יודע מי? מקליט באיכות גבוהה מקליט כולל סאונד ותמונה בו זמנית בכל עת. כולל בתוכו סוללה פנינית נטענת, חיבור למצת הרכב. פרטים נוספים..
 2. מצלמה מקצועית לרכב לתיעוד נסיעה בטוחה CVR442
  390.00 ₪
  מצלמה חובה בכל רכב! חוסך הרבה מאד ריצות והסברים בעת הצורך. מצלמת רכב DVR, התקנה פשוטה ביותר של המצלמה לשמשת הרכב, פעולת ההקלטה פשוטה מאד, ללא כל צורך בהתקנה ובידע בתחום. חיבור פשוט מאד למחשב, בעת חיבור למחשב יפתח כונן נוסף ובתוכו כל ההקלטה – העתק וצפה. התקנה קלה ומהירה - בעזרת זרוע חזקה במיוחד המוצמדת לשמשת הרכב מקליט כל המתרחש מבעד לשמשת הרכב. חיישן תנועה - המצלמה מקליטה רק כאשר היא מזהה תנועה וכך חוסכת זיכרון והקלטה מיותרת מטרות: 1. ביטוח הרכב – בעת תאונה, כל התאונה מצולמת ומתועדת ברגע האמת, חוסך את כל הסבר מהלך התאונה ומונע מסירת גרסא שקרית של הרכב הפוגע בך – הכל מתועד. 2. הקלטה של הרכב מלפנים ו/או כל כיוון אליו מכוונת המצלמה, מקליט כל המתרחש בכביש. 3. הקלטה של תיעוד הנסיעה שלך, מוכיח במקרה הצורך כי נסעת כחוק. 4. מעקב אחר הנהיגה והנסיעה של נהג הרכב. מקליט באיכות גבוהה מאד, צילום מלא ביום ובלילה. מקליט כולל סאונד ותמונה בו זמנית בכל עת. כולל בתוכו סוללה פנינית נטענת, חיבור למצת הרכב. פרטים נוספים..
 3. חיישני רוורס - חיישני נסיעה לאחור עם זמזם התראה
  149.00 ₪
  חיישני רוורס לרכב. מתאים לכל סוגי הרכב. כולל זמזם התרעה קל ופשוט להתקנה עצמית. צבע שחור. פרטים נוספים..
 4. חיישני רוורס - חיישני נסיעה לאחור עם צג התראה
  199.00 ₪
  חיישני רוורס לרכב. מתאים לכל סוגי הרכב. כולל זמזם וצג התרעה קל ופשוט להתקנה עצמית. צבע שחור. פרטים נוספים..
 5. תאורת לדים לגלגלים בצורת יהלום
  99.00 ₪
  כיסוי מואר לדים לשסתום כניסת האוויר בגלגל מתאים כמעט לכל סוגי הרכבים,אופנועים ואופניים מופעל כאשר הגלגל מסתובב פרטים נוספים..
 6. תאורת לדים לגלגלים בצורת גולגולת
  99.00 ₪
  כיסוי מואר לדים לשסתום כניסת האוויר בגלגל מתאים כמעט לכל סוגי הרכבים,אופנועים ואופניים מופעל כאשר הגלגל מסתובב פרטים נוספים..
 7. מצלמת רוורס אלחוטית לרכב כולל צג 7 אינץ - לרכבים,משאיות ואוטובוסים
  860.00 ₪
  מערכת זו מתאימה במיוחד למי שרוצה לשלב במכונית מצלמת רוורס עם מסך בעלויות נמוכות לא צריך להוציא אלפי שקלים על מערכת מולטימדיה לרכב בשביל לקבל את השקט הנפשי שנונת מצלמה אחורית ברכב המצלמה האלחוטית מאפשרת חיבור פשוט והתקנה מהירה וקלה מסך גדול 7 אינץ לצפייה ברורה מצלמה אחורית כוללת ראיית לילה פרטים נוספים..
 8. מצלמת רוורס אלחוטית כולל צג LCD
  899.00 ₪
  כאשר נוהגים ברכב יש צורך לשדה ראייה מיטבי ואנחנו עושים הכל כדי שנראה קדימה ולצדדים אך כאשר אנחנו נוסעים רוורס שטח גדול שנמצא מאחורי הרכב נסתר מהעין היום כבר לא צריך להשקיע אלפי שקלים במערכות יקרות שיאפשרו לנו חיבור של מצלמת רוורס על-ידי התקנה עצמית פשוטה ניתן להתקין מצלמת רוורס אחורית לרכב הכוללת צג פנימי אלחוטי ולהינות מראייה היקפית ובטוחה ללא צורך בהעברת חוטים וכבלים וללא קידוחים פרטים נוספים..
 9. מצלמה מקצועית לרכב F900LHD
  460.00 ₪
  מצלמת רכב DVR, התקנה פשוטה ביותר של המצלמה לשמשת הרכב, פעולת ההקלטה פשוטה מאד, ללא כל צורך בהתקנה ובידע בתחום. חיבור פשוט מאד למחשב, בעת חיבור למחשב יפתח כונן נוסף ובתוכו כל ההקלטה – העתק וצפה. התקנה קלה ומהירה - בעזרת זרוע חזקה במיוחד המוצמדת לשמשת הרכב מקליט כל המתרחש מבעד לשמשת הרכב. פרטים נוספים..
 10. מערכת מולטימדיה לרכב משולבת במראה
  890.00 ₪
  רוצים מערכת מולטימדיה לרכב אבל לא רוצים להוציא אלפי שקלים? קבלו מולטימדיה לרכב הכוללת בלוטוס לסלולרי ומסך 7 אינץ היכול להציג סרטים ,לנגן מוזיקה ולהתחבר למצלמת רוורס והכל כולל הכל בתוך מראה לרכב ניתן לחבר את המערכת כך שתתחיל לפעול אוטומטית עם שילוב ההילוך האחורי ניתן לנגן סרטים ומוזיקה בעזרת כניסות יעודיות לכרטיס זיכרון או דיסק און קי המראה כוללת מיקרופון ורמקולים המאפשרים לדבר בחופשיות בטלפון הסלולרי כולל כניסות לנגן מדיה חיצוני פרטים נוספים..

טבלה רשימה

Set Descending Direction

11-20 מתוך 53